In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Praca dla chętnych

Agencja Pracy Tymczasowej GRUPACON SP. z o.o. poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko: Pracownik Produkcji Rybnej. Miejsce pracy: Koszalin - zapewniony dojazd. Nr ref: RG/07/15

Więcej…

 

Informacja

Informujemy, że od dnia 10 sierpnia 2015 roku nastąpiła zmiana siedziby Zespołu Oświaty Samorządowej w Świeszynie. Nowa lokalizacja ZOS to budynek Gimnazjum w Świeszynie (Świeszyno Nr 6). Numer telefonu 94 31 08 475. Zespół Oświaty Samorządowej pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

 

Brak możliwości wprowadzania wniosków do CEIDG

Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami mającymi na celu udostępnienie użytkownikom nowej, produkcyjnej wersji systemu ePUAP, od godz. 20:00 dnia 12.08.2015 rozpocznie się przerwa w dostępności wykorzystania Profilu Zaufanego ePUAP do logowania i podpisywania wniosków w CEIDG. Planowane zakończenie prac przewidziane jest na poniedziałek 17.08.2015. Jednocześnie od godz. 12:00 dnia 15.08.2015 do godz. 6:00 dnia 17.08.2015 zostaną przeprowadzone prace techniczne w systemie CEIDG. W tym czasie system CEIDG będzie niedostępny.

W celu zachowania terminów (założenie, zawieszenie, wznowienie wykonywania działalności) prosimy o składanie wniosków z wyprzedzeniem.

 

 

Sportowe Konikowo

Read morePierwszy turniej piłki siatkowej plażowej za nami! Frekwencja w zawodach dopisała. W szranki stanęło 14 par zawodniczek i zawodników. Po ponad 4 godzinach gier wyłoniono dwie pary, które zmierzyły się w finale. A mecz finałowy warto było zobaczyć! Emocjonujące wymiany, bloki, serwy! I zmieniające się jak w kalejdoskopie losy meczu. Pierwsze set wygrany przez parę Marysia i Mateusz. Drugi już niemal w garści mieli Panowie Paweł i Patryk, którzy prowadzili już 17:14. Jednak Marysia i Mateusz dogonili, wyprzedzili i wygrali cały mecz w dwóch setach! GRATULACJE!

Więcej…

 

Wakacje z nutką ekologii w tle

Read moreZapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z Gminy Świeszyno na wycieczkę do Sarbinowa - do Transgranicznego Centrum Edukacji Ekologicznej - na wakacyjne warsztaty pod nazwą
„Wakacje z nutką ekologii w tle”.

TERMIN WYJAZDU - 19 SIERPNIA 2015 r.
UDZIAŁ W WYCIECZCE JEST BEZPŁATNY!

Więcej…

 

Konkurs MOJE DRZEWO GENEALOGICZNE

Read more

Ogłaszamy konkurs na najpiękniej wykonane drzewo genealogiczne.

W lipcu odbyły się „Międzypokoleniowe twórcze warsztaty genealogiczne”, zorganizowane przez Multimedialne Centrum e-Eureka - Biblioteka Publiczna w Świeszynie we współpracy z Archiwum Państwowym w Koszalinie.
Dopełnieniem warsztatów jest konkurs, który ogłaszamy.

Więcej…

 

Komunikat o świadczeniach rodzinnych

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeszynie Niedalino Nr 29A informuje, że osoby ubiegające się o świadczenia rodzinne na nowy okres zasiłkowy rozpoczynający się w dniu 1 listopada 2015r., które złożą wniosek wraz z dokumentami do 30 września, ustalenie prawa do świadczeń i wypłata świadczeń za m-c listopad nastąpi do dnia 30 listopada 2015r.

Więcej…

 

Ogłoszenie o dożywianiu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeszynie od 1 sierpnia 2015r. przyjmuje wnioski na dożywianie dzieci w szkołach. Do wniosku należy dołączyć zaświadczenia netto o dochodach za miesiąc lipiec 2015r.

 

 

Niech żyją wakacje! - niech żyje pole i las!

Read moreZ uśmiechem na ustach, kolejna, 30 osobowa grupa dzieci ze Świeszyna wyruszyła na wakacyjny wypoczynek pod opieką wychowawców: pani Natalii i pana Marcina. Tym razem koloniści spędzą czas nad jeziorami w Tleniu, w województwie kujawsko – pomorskim. Wójt Gminy Świeszyno – pani Ewa Korczak życzyła dzieciom udanego wypoczynku i zabawy. Prosiła, by dbały o siebie wzajemnie i wróciły bezpiecznie. Wyjazd dzieci na wakacje, to chwila odpoczynku również dla pochłoniętych pracą i odpowiedzialnością rodzicielską – rodziców i opiekunów. Wójt Gminy życzyła rodzicom kolonistów chwili wytchnienia od codziennych obowiązków.

Więcej…

 

Połowa wakacji za nami

Read moreSzybko mijają tegoroczne wakacje, wydaje się, że dopiero co świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego, a tymczasem sierpień za pasem! Ale nic w tym dziwnego, skoro nie ma czasu na nudę - tak przynajmniej twierdzą dzieci korzystające z atrakcji przygotowanych przez świeszyńskie Multimedialne Centrum Kultury e-Eureka - Bibliotekę Publiczną.

Więcej…

 

Plan zagospodarowania terenu nad Radwią

Read moreW poniedziałek 27 lipca 2015r. odbyło się spotkanie robocze w sprawie planu zagospodarowania terenu rekreacyjnego nad rzeką Radew w Niedalinie. Pani Wójt Ewa Korczak zaprosiła do wspólnych ustaleń sołtys Niedalina panią Ewę Miksza, przedstawicieli rady sołeckiej i OSP z Niedalina.

Więcej…

 
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Świeszyno
Baza aktów prawnych

 

Nasza Galeria

 

Głos Świeszyna

 

Multimedialne Centrum Kultury

 

Biblioteka w Świeszynie

Placówki oświatowe

Karta Dużej Rodziny

 

 

Sonda
Jak często odwiedzasz naszą stronę internetową?
 

 

Centrum Zarządzania Kryzysowego